Inzynier budownictwa (Mistrz Produkcji)
  • Legnica
Legnica, Legnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Goldbeck Comfort sp. z o.o.
16. 9. 2024

GOLDBECK realizuje ukierunkowane na przyszłość nieruchomości w Europie. Budynki traktujemy jak produkty i oferujemy wszystkie usługi z jednego źródła: od projektowania i budowy po usługi utrzymania budynków. Nasza rodzinna firma zatrudnia obecnie ponad 12 000 osób w ponad 100 lokalizacjach.

Nasze dążenie do „building excellence” oznacza doskonałość w planowaniu, budowie i eksploatacji, a także dalszy rozwój naszych talentów, w tym zdolność do zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszemu profesjonalnemu zarządzaniu procesem budowlanym nasi klienci otrzymują gotowe i energooszczędne rozwiązania budowlane z jednego źródła. GOLDBECK Comfort jest Spółką produkującą prefabrykaty żelbetowe na potrzeby grupy GOLDBECK oraz klientów zewnętrznych.

Miejsce pracy:

Rakowice Małe 17

Toruń, ul. Wapienna 62

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowością wykonania elementów prefabrykowanych
  • odbiór jakościowy wykonanych elementów
  • koordynowanie robót podległych brygad pracowniczych
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich i materiałowych
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • prowadzenie sprawozdawczości dziennej
  • współpraca z innymi komórkami przedsiębiorstwa

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
  • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra organizacja pracy swojej i podległych brygad
  • umiejętność pracy w zespole
  • efektywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 12.000 osób
  • program wdrożenia na stanowisku oraz wsparcie zespołu
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • wyjazdy integracyjne
  • spotkania okolicznościowe
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowe świadczenia socjalne (np.: bony towarowe, paczki świąteczne dla dzieci, preferencyjne pożyczki, dofinansowanie kolonii)
  • program emerytalny
  • program rekomendacji

  • Praca Legnica
  • Technik budownictwa Legnica
  • Pracownik produkcji Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584