INŻYNIER BUDOWNICTWA
  • Kielce
Kielce, SKRAJNA 41A, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
ENERKO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Oczekiwania wobec kandydatów:
- Wykształcenie wyższe techniczne kierunek budownictwo
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dobra znajomość programu AutoCad
- Umiejętności planowania i organizacyjne
- Umiejętność ustalania priorytetów
- Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
- Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B
Zadania:
- Wsparcie Kierownika Budowy w rozwiązywaniu bieżących problemów na budowie
- Organizowanie i koordynowanie robót budowlanych poszczególnych firm podwykonawczych
- Weryfikacja poprawności wykonania prac z projektem
- Zamawianie materiałów oraz zlecanie robót budowlanych
- Weryfikacja realizacji prac zgodnie z harmonogramem projektu
- Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa budowlanego
- Opracowanie dokumentacji powykonawczej budowy
- Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
Naszym pracownikom oferujemy:
Pełną wyzwań pracę, stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia do pracy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji wiedzy i doświadczenia, możliwość szybkiego rozwoju i awansu, pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne i inne. Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, dużą samodzielność w działaniu, bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną, praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: Budownictwo

  • Praca Kielce
  • Technik budownictwa Kielce
  • Inżynier Kielce
  • Inżynier oprogramowania Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584