Inżynier Budownictwa
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z działami realizacji projektów
  • Koordynacja i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Komunikacja z dostawcami, monitorowanie procesu odbiorów
  • Nadzór nad postępem projektu
  • Wsparcie Kierownika Budowy/Robót w zapewnieniu prawidłowej realizacji Umowy, zgodnie z projektem technicznym, harmonogramem oraz budżetem
  • Analiza dokumentacji pod kątem ilościowym do zamówień materiałów oraz prac
  • Śledzenie dostaw materiałów pod względem ilościowym i jakościowym
  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami w celu zapewnienia terminowej i wysokiej jakości pracy
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w ramach powierzonych zadań
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP podczas realizacji prac

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne budowlane lub w trakcie
  • Umiejętność obsługi oprogramowania AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Zdolność interpretacji rysunku technicznego
  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej
  • Samodzielność w przygotowywaniu obmiarów
  • Gotowość do rozwiązywania problemów technicznych i otwartość na wprowadzanie innowacji oraz zmian konstrukcyjnych
  • Skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole pod presją czasu
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • Doskonała komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Systematyczność, precyzja, punktualność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność analizy problemów technicznych

Oferujemy:

  • Interesujące wyzwania w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 8000-9000 zł brutto
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju osobistego

  • Praca Grudziądz
  • Technik budownictwa Grudziądz
  • Inżynier Grudziądz
  • Inżynier oprogramowania Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190