Inżynier Budowlany / Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Top Construction
12. 9. 2024

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami mając na uwadze wspólne korzyści!

#BudujemyRazemŚwiat #WinWin

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierownika Projektu w codziennych obowiązkach związanych z realizacją projektów
  • Przygotowywanie, negocjacje i analiza treści umów z Podwykonawcami
  • Sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych
  • Przygotowanie, koordynacja i nadzór nad dokumentacją projektową

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: budownictwo lub pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD oraz MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Znajomość programu NORMA

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Prywatną opieka medyczna
  • Możliwość realnego rozwoju i awansu
  • Pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567