Inżynier Biznesowy/Inżynierka Biznesowa
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Orange Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • PowerBI
  • ATS
  • HCM

technologies-optional :

  • Workday
  • eRecruiter
  • SAP HR
  • Avature
  • AI

about-project :

  • Do naszej nowej i szybko rozwijającej się jednostki rekrutacyjnej Talent Acquisition Factory szukamy Inżyniera/Inżynierki w celu wsparcia pracy naszego zespołu oraz rozbudowy i optymalizacji naszego ekosystemu Talent Acquisition. Będziesz odpowiadać za wdrażanie i integracje nowoczesnych rozwiązań (narzędzia ATS i HCM, job boardy, partnerzy zewnętrzni i usługi takie jak self-scheduling, video interviewing czy narzędzia AI), przygotowywanie analiz i raportów (PowerBI) oraz rekomendacje usprawnień i automatyzacji pozwalających na optymalizację naszych procesów.
  • Poszukujemy osoby dobrze znającej technologie stosowane w obszarze HR z wysoką wiedzą techniczną, doświadczeniem we wdrożeniach, dobrym okiem do innowacji i wysoką energią.
  • Oferujemy współpracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę i możliwość pracy zdalnej (Polska) lub hybrydowej (Lublin).

responsibilities :

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych, testowanie i integracja nowych narzędzi i rozwiązań z istniejącym ekosystemem TA
  • Zbieranie, analizowanie i raportowanie danych na temat pracy i procesów TAF, wyciąganie wniosków i ich prezentacja
  • Zbieranie wymagań i potrzeb biznesowych od zróżnicowanej grupy interesariuszy
  • Proponowanie opartych na danych zmian, usprawnień i automatyzacji podnoszących efektywność pracy i procesów
  • Ciągłe badanie najnowszych trendów i dostępnych narzędzi oraz ich ocena pod kątem przydatności dla TAF
  • Sprawna komunikacja z przedstawicielami powiązanych działów
  • Wsparcie zespołu w zadaniach administracyjnych i raportowaniu

requirements-expected :

  • Dobra znajomość oprogramowania/narzędzi HCM/TA/ATS (np. Workday, SAP HR, eRecruiter, Avature, etc.) i aktualnych trendów
  • Znajomość architektury systemów oraz zasad ich budowy
  • Umiejętność prowadzenia projektów oraz współpracy z developerami
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeń i integracji oprogramowania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne, dobre oko do detali
  • Biegła obsługa PowerBI
  • Wykształcenie informatyczne
  • Pozytywne nastawienie i wysoka energia
  • Biegła komunikacja w językach polskim i angielskim

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

  • Praca Lublin
  • Inżynier Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690