Inżynier Biura Technicznego - S17
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Aldesa Polska
12. 9. 2024

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z personelem kontraktowym w zakresie dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie korespondencji związanej z dokumentacją techniczną – współpraca z Projektantem, Klientem, Inżynierem Kontraktu oraz organami administracji publicznej, zarządcami infrastruktury technicznej itp.,
  • Przygotowywanie raportów tygodniowych i miesięcznych,
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Analiza nabytych ofert pod kątem kompletności i zgodności z dokumentacją projektową oraz przygotowanie zestawień porównawczych,
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji projektowej z prowadzonymi pracami budowlanymi oraz zarządzanie korespondencją w tej sprawie z biurem projektowym,
  • Rozliczanie wykonanych prac budowlanych pod nadzorem przełożonego.

Nasze wymagania:

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie budownictwa,
  • Chęć rozwoju w sektorze budowlanym,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy przy projekcie budowlanym (doświadczenie przy projekcie infrastrukturalnym będzie dodatkowym atutem),
  • Biegła znajomość MS Office, CAD (znajomość MS Project, Norma będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobre umiejętności organizacyjne,
  • Dodatkowy atut – znajomość procedur administracyjnych w budownictwie.-

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku u boku doświadczonych specjalistów,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Lublin
  • Inżynier Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536