Inżynier BI
  • Żabów
Inżynier BI
zachodniopomorskie, Żabów, Województwo zachodniopomorskie, Polska
Europa Systems Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Inżynier BI

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/hybrydowo

Twoje zadania:

  • Tworzenie, wdrażanie i rozwijanie systemów Business Intelligence,
  • Opracowywanie i realizacja strategii zbierania i przetwarzania danych dla całej organizacji,
  • Tworzenie raportów, dashboardów i analiza danych w programie Microsoft Power BI, a także utrzymywanie wdrożonych rozwiązań,
  • Udział w projektach jako analityk danych BI​,
  • Opracowywanie standardów i dobrych praktyk dla procesów i pracy z Power BI​,
  • Tworzenie, modyfikowanie i optymalizowanie istniejących procesów przetwarzania danych, raportów i wielowymiarowych modeli danych przy współpracy z biznesem.​​

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne z obszaru wytwarzania oprogramowania​,
  • Znajomość Microsoft Power BI oraz języka DAX,
  • Umiejętność analizowania danych - najlepiej poparte certyfikatami, kursami lub szkoleniami,
  • Umiejętność integrowania danych z różnych źródeł,
  • Posiadanie certyfikatów Microsoft z obszaru Power BI,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych.

Twoje korzyści:

  • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS),
  • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
  • System premiowy,
  • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę,
  • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.

  • Praca zachodniopomorskie
  • Inżynier zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851