Inżynier Bezpieczeństwa Technicznego / Technical Safety Engineer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków
  • Definiowanie wymagań dotyczących bezpiecznego funkcjonowania instalacji technologicznych
  • Bezpieczeństwo procesowe
  • Instalacje ppoż.(wymagania oraz projekt techniczny)
  • Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych
  • Klasyfikacja stref zagrożenia wybuchem
  • Definiowanie wymagań dla monitoringu gazowo - pożarowego
  • Wymagania BHP i ppoż. dla rozmieszczenia urządzeń technologicznych
  • Wymagania dotyczące dróg i wyjść ewakuacyjnych
  • Wytyczne dla zasilania i oświetlenia awaryjnego
  • Definiowanie wymagań dla bezpiecznego środowiska pracy
  • Opracowanie raportów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania
  • Branżowe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w świadczeniu usług inżynieryjnych w branży ropy i gazu ziemnego (oil & gas) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Rozumienie definicji zagrożenia i ryzyka w przemyśle ropy i gazu ziemnego (oil & gas)
  • Motywacja i proaktywne nastawienie
  • Zdolność pracy w zespole inżynierów profesjonalistów

To oferujemy

  • To oferujemy
  • Cenne doświadczenie projektowe w branży Oil&Gas, dla obiektów typu „offshore’ (platformy wiertnicze)
  • Możliwość zdobywania dalszego doświadczenia w środowisku specjalistów
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez szkolenia branżowe
  • Możliwość szkolenia niezbędnego do pracy na obiektach typu „offshore”, w rejonie Norweskiego Szelfu Kontynentalnego
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne atrakcyjne benefity
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo przyjazną atmosferę w biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • pikniki rodzinne

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą główną w Krakowie. Dostarczamy wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu oraz przemysłu energii odnawialnych w sektorze norweskim i europejskim.W najbliższym czasie będziemy również dostarczali usługi projektowe dla nowoczesnych farm wiatrowych i innych inwestycji z sektora energii odnawialnych.Dynamicznie się rozwijamy! W październiku 2021 otworzyliśmy nowe biuro na Śląsku, w Katowicach!W związku z dynamicznym rozwojem firmy i uzyskaniem wieloletnich umów ramowych na obsługę projektową ponad 10 platform wiertniczych na Morzu Północnym, poszukujemy kandydatów na stanowiska inżynierskie.Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Katowice
  • Inżynier Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536