Inżynier Automatyk / Robotyk / Mechatronik
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są uszczelnienia precyzyjne dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Projektowanie, implementowanie i utrzymywanie maszyn i narzędzi produkcyjnych pod kątem automatyki i robotyki

  • Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń
  • Programowanie PLC
  • Programowanie cobotów, robotów, czujników i falowników
  • Opracowanie specyfikacji technicznej
  • Monitorowanie wydajności maszyn i systemów sterowania
  • Współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń
  • Sieć EtherNet/IP instalacja i podstawy konfiguracji, Siemens (TIA-portal), Schneider (Vijeo Designer, EcoStruxure Macine Expert)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach Automatyka, Robotyka, Mechatronika lub doświadczenie na stanowisku Automatyk, Robotyk, Mechatronik
  • Znajomość programowania PLC
  • Umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Dobre umiejętności analityczne i problem-solving.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej - mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poszerzenia swoich kompetencji i wiedzy

  • Bogaty system benefitów pracowniczych i socjalnych

  • Praca Łódź
  • Mechatronik Łódź
  • Automatyk Łódź
  • Integrator automatyki Łódź
  • Inżynier Łódź
  • Inżynier oprogramowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544