Inżynier Automatyk / Lider (1 zmiana)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
CorsonHR
17. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Nr licencji: 7933
Zakres obowiązków
- Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie automatyki
- Tworzenie algorytmów i optymalizacja pracy maszyn i linii produkcyjnych
- Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie środków zaradczych
- Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym
- Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Produkcji
- Współpraca i nadzór nad mechanikami, elektrykami
Poszukiwane kompetencje
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży metalowej)
- Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane wyższe)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)
- Uprawnienia SEP do 1kV
- Praktyczna wiedza z zakresu automatyki (sterowniki PLC, czujniki, f falowniki)
- Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
- Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
Oferujemy
- Pracę na jedną zmianę
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
- Dofinansowanie do szkoleń, kursów
- Paczki świąteczne
- Wsparcie Rekrutera CorosonHR na każdym etapie rekrutacji
Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, @

  • Praca Bydgoszcz
  • Automatyk Bydgoszcz
  • Integrator automatyki Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536