Inżynier Automatyk
  • Skoczów
Skoczów, Skoczów, Silesian Voivodeship, Polska
Kuźnia Polska Spółka Akcyjna
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Serwisowanie sterowników PLC oraz paneli HMI,
  • Modernizacja urządzeń w zakresie oprogramowania PLC oraz paneli HMI,
  • Diagnostyka i serwisowanie sieci PROFINIET, PROFIBUS oraz MODBUS
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w odpowiednim zakresie

WYMAGANIA:
  • Umiejętność programowania sterowników SIEMENS: SIMATIC S7- 300, S7-1200, S7-1500 oraz falowników SINAMICS,
  • Znajomość środowiska TIA,
  • Umiejętność programowania robotów,
  • Dagnostyka robotów przemysłowych,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną urządzeń,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznym,
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne kategorii E1 do 1kV
  • Praca w systemie 2 - zmianowym
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dowóz do i z pracy

posiłki profilaktyczne, dofinansowanie do nauki

  • Możliwość wakacyjnej pracy dla studiujących dzieci naszych pracowników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego grupowego ubezpieczenia na życie
  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 68 lat

  • Praca Skoczów
  • Inżynier Skoczów
  • Skoczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864