Inżynier automatyk
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - producenta produktów codziennego użytku - przeprowadzamy rekrutację na stanowisko :

Zadania:

  • współpraca przy uruchamianiu i testowaniu nowych linii produkcyjnych
  • udział w projektach wdrożeniowych
  • wsparcie zespołów technicznych i produkcyjnych w rozwiązywaniu problemów związanymi z procesami produkcyjnymi
  • mentoring dla pracowników Działu Utrzymania Ruchu
  • programowanie i diagnostyka sterowników PLC
  • tworzenie kopii zapasowych programów produkcyjnych oraz ich nadzór

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne kierunkowe
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pon.-pt.)
  • doświadczenie w obsłudze i diagnostyce sterowników PLC oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie produkcyjnej
  • realna szansa awansu w strukturach firmy
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach
  • benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, karta paliwowa, parking dla pracowników, dofinansowanie wczasów

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Słupsk
  • Automatyk Słupsk
  • Integrator automatyki Słupsk
  • Inżynier Słupsk
  • Inżynier słupski
  • Inżynier oprogramowania Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251