Inżynier automatyk / automatyk
  • Charzyno
inżynier automatyk / automatyk
zachodniopomorskie, Charzyno, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Dla lidera wśród producentów artykułów spożywczych poszukujemy obecnie automatyka, inżyniera automatyka!

Posiadasz doświadczenie, myślisz o zmianie pracy, chcesz się dalej rozwijać?

Ta oferta czeka na Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (np. automatyka, elektrotechnika, robotyka, mechatronika, elektronika)
  • 3 - letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości układów sterowania PLC (umiejętność programowania, konfiguracji i diagnostyki) oraz serwonapędów
  • znajomości sieci Profibus i Profinet oraz narzędzi inżynierskich do programowania sterowników
  • znajomości podstaw układów pneumatycznych, HVAC
  • doświadczenia w realizacji projektów w obszarze automatyki
  • doświadczenia przy instalacjach maszyn, urządzeń i ciągów technologicznych
  • uprawnień energetycznych G1-E
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności analizy złożonych problemów technicznych
  • kreatywności, dynamiki działania, wewnętrznej potrzeby i chęci do wdrażania permanentnych rozwiązań zwiększających wydajność parku technicznego oraz eliminujących straty techniczne
  • dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • atrakcyjny system premiowy
  • bezpłatny dojazd do pracy z określonych kierunków
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • programy szkoleniowe umożliwiające awans
  • program poleceń pracowniczych SAMI SWOI - poleć kandydata do pracy i zyskaj 2.000 PLN

Zadania

  • projektowanie oprogramowania obsługi i modyfikacji maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn w zakresie automatyki i sterowania
  • usuwanie awarii w zakresie automatyki i sterowania
  • projektowanie, realizacja i wdrożenie układów sterowania systemów zbierających dane produkcyjne
  • udział w projektach inwestycyjnych

  • Praca zachodniopomorskie
  • Inżynier zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521