Inżynier Automatyk
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego w zakresie automatyki
  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów
  • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji
  • Wprowadzanie działań modernizacyjnych i usprawniających na obecnych liniach
  • Realizacja obowiązków w zakresie uruchamiania i odbiorów maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie analiz przyczyn źródłowych awarii oraz wprowadzanie i śledzenie akcji korygująco-naprawczych
  • Wykonywanie okresowych inspekcji, realizacja działań prewencji dla wyznaczonego obszaru zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
  • Wykonywanie i diagnostyka układów sterowania, napędów i aparatury (w tym wykonywanie kopii zapasowych programów źródłowych sterowników, falowników, paneli operatorskich, sprawdzenie stanu uzwojeń silnika, diagnozowanie czujników, sterowników PLC, panelów HMI, przekaźników i styczników), działania zapewniające ciągłość produkcji
  • Uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: automatyka / robotyka/ mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Około 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Automatyka,
  • Znajomość oprogramowania sterowników PLC Allen Bradley, Siemens, Omron, mile widziane C++, Python lub inny język oprogramowania
  • j. angielski - minimum dobry poziom znajomości w mowie i piśmie
  • Umiejętność programowania sterowników przemysłowych Allen Bradley, Siemens oraz paneli operatorskich ,
  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką i pneumatyką przemysłową (FESTO) ,
  • Znajomość zagadnień związanych z układami bezpieczeństwa (SICK, PILZ, ALLEN BRADLEY) ,
  • Znajomość zagadnień związanych z sensorami wizyjnymi (COGNEX, KEYENCE) ,
  • Uprawnienia SEP,

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + motywujący system premiowy;
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz rozwojowe na każdym etapie współpracy;
  • Darmowy kurs języka angielskiego i niemieckiego;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Opieka medyczna LuxMed;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Atmosferę nastawioną na współpracę, optymizm, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Cykliczne imprezy integracyjne;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym;

  • Praca Wrocław
  • Automatyk Wrocław
  • Integrator automatyki Wrocław
  • Inżynier Wrocław
  • Inżynier oprogramowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659