Inżynier automatyk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Bros Control sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu systemów sterowania i systemów bezpieczeństwa
  • Przygotowywanie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • W przypadku predyspozycji: programowanie sterowników PLC, robotów przemysłowych i kolaboracyjnych, systemów wizyjnych
  • Przygotowywanie aplikacji paneli operatorskich HMI
  • Nadzór nad budową szaf sterowniczych, montażami obiektowymi
  • Uruchomienia systemów automatyki
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz współpraca z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobrze widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub gotowość do intensywnej nauki
  • Umiejętność programowania sterowników PLC i tworzenia aplikacji na panele HMI
  • Dobrze widziana znajomość programu SEE Electrical Expert lub EPLAN
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym i pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność delegowania zadań oraz pracy w zespole :-)

To oferujemy

  • Pracę w zespole inżynierów z pasją
  • Możliwość realizowania siebie i swoich pomysłów w zróżnicowanych projektach
  • Rozwój! Poszerzanie wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Udział w systemie premiowym
  • Umowę o pracę lub jeśli wolisz, inną formę współpracy
  • Klimatyczne klimatyzowane biuro i darmowy parking
  • Dopłacamy do karty Multisport i prywatnej opieki medycznej, mamy ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

BROS Control Sp. z o.o. - Twoja przyszłość w automatyce

Od skromnych projektów do lidera innowacji - BROS Control to polska firma założona w 2014 roku przez grupę entuzjastycznych inżynierów automatyki. Dziś stajemy jako zespół doświadczonych profesjonalistów, pasjonatów technologii, którzy wspólnie realizują zaawansowane projekty z zakresu systemów sterowania oraz budowy maszyn.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem wierzącym w moc innowacji i ciągłe doskonalenie. Sukces w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie zależy od naszej kreatywności, elastyczności i zdolności do adaptacji.

Co robimy?

Jako integrator systemów sterowania oraz dostawca maszyn projektowanych na miarę, oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki przemysłowej. Charakteryzuje nas innowacyjność, wysoka jakość wykonania i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klientów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W BROS Control każdy ma wpływ na rozwój firmy i realizowane projekty. Cenimy otwartość, kreatywność i zaangażowanie. Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, możliwości rozwoju i pracę w atmosferze pełnej pasji do technologii.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który każdego dnia rozwija się i tworzy rozwiązania zmieniające świat automatyki przemysłowej – BROS Control czeka właśnie na Ciebie.

Zacznij swoją przygodę z nami już dziś! Odwiedź www.broscontrol.pl i poznaj nas lepiej.

  • Praca Gdańsk
  • Automatyk Gdańsk
  • Integrator automatyki Gdańsk
  • Inżynier gdański
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Inżynier oprogramowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536