Inżynier automatyk
  • Lębork
Lębork, Lębork, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024

Wspieramy firmę z branży produkcyjnej w poszukiwaniu doświadczonego Inżyniera Automatyka. Jeśli masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń, oraz posiadasz odpowiednie kwalifikacje, ta oferta jest dla Ciebie.

Lokalizacja : Lębork

Oczekujemy

- Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

- Uprawnienia SEP do 1 Kv (D+E)

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, mechanika, robotyka)

- Mile widziana znajomość programu CAD oraz SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

- Konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku + atrakcyjny system premiowy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawartą bezpośrednio z naszym klientem

- Możliwość długofalowej współpracy

- Pracę na I zmianę (8h)

- Pakiet szkoleń wewnętrznych

- Bogaty pakiet benefitów ( m.in. dofinansowanie karty multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do aktywności sportowo – kulturalnych, karty przedpłacone na święta, dopłatę do wypoczynku, telefon, laptop służbowy)

Zadania

- Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń oraz sterowania i automatyki

- Utrzymanie sprawności instalacji na terenie zakładu oraz terenie przynależnym do zakładu

- Prowadzenie okresowej diagnostyki oraz monitoringu kluczowych podzespołów elektrycznych, sterowania i automatyki

- Organizacja oraz nadzór bieżących prac remontowych

- Analiza wskaźników z programu PCS

- Modernizowanie i usprawnianie sterowania

- Codzienne prowadzenie ewidencji i obrotu częściami zamiennymi ; zgłaszanie zapotrzebowania na części ; poszukiwania dostawców części ; zapewnianie zapasu części

  • Prowadzenie okresowych inwentaryzacji części zamiennych

  • Praca Lębork
  • Inżynier Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544