Inżynier/asystent konstruktora poszukiwany
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
GP Truck Trading s.c. Grzegorz Kądziela Agnieszka Kądziela
4. 10. 2024

Do fabryki urządzeń z branży komunalnej (urządzenia hakowe, śmieciarki, wywrotki, beczki asenizacyjne) szukamy osoby do działu konstrukcyjnego na stanowisko INŻYNIER/ ASYSTENT KONSTRUKTORA.Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą, swoją działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku jako niewielka firma rodzinna. Dziś, dzięki naszej pasji, zaangażowaniu i determinacji produkujemy kilkaset urządzeń rocznie.

Obowiązki

  • - Pomoc w projektowaniu urządzeń i maszyn dla branży komunalnej
  • - Udział w rozruchu i wdrożeniu budowanych maszyn i urządzeń
  • - Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych wynikłych na etapie projektu i uruchomień
  • - Pomoc w tworzeniu dokumentacji konstrukcyjnej i wykonawczej

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne lub statusu studenta min. 3 roku studiów lub osobę po kursie projektowania graficznego adekwatnym do potrzeb firmy, chcącego podjąć pracę i realizowania zdobytej wiedzy w praktyce
  • - Umiejętność tworzenia rysunków technicznych
  • - Wysoce rozwinięte kreatywne myślenie
  • - Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • - Pracę w fajnym, kreatywnym zespole
  • - Pracę w tygodniu (weekendy wolne)
  • - Stabilne i jasne warunki zatrudnienia
  • - Możliwość pracy na ½ etatu, aby pogodzić pracę z programem studiów
  • - Warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia. Wynagrodzenie: od 4300-6000 netto m-c

  • GP TRUCK TRADING s.c. Grzegorz Kądziela Agnieszka Kądziela
  • 43-100 Tychy, ul. Objazdowa 32
  • - Praca stacjonarna w Tychach

  • Praca Tychy
  • Konstruktor Tychy
  • Konstruktor (osoba) Tychy
  • Asystent Tychy
  • Inżynier Tychy
  • Asystent zarządu Tychy
  • Asystent stomatologiczny Tychy
  • Inżynier oprogramowania Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388