Inżynier aplikacyjny serwisu
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Nasz klient to firma istniejąca na rynku od prawie 20 lat. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu metrologicznego dostarczającego na całym świecie dedykowane systemy pomiarowe 3D wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem inspekcyjnym. Firma specjalizuje się we wdrożeniach kompleksowych rozwiązań, w tym maszyn pomiarowych CMM oraz zapewnia kompleksowe usługi serwisowe wraz ze wsparciem technicznym w zakresie oprogramowania i sprzętu.

Wymagania:

  • Ogólna znajomość branży produkcyjnej
  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym, zróżnicowanym zespole
  • Umiejętność pracy w zespole jak również pracy na samodzielnym stanowisku
  • Dobrze rozwinięte kompetencje interpersonalne, umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  • Gotowość do pracy wyjazdowej, dyspozycyjność i praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP bądź kontrakt B2B
  • Płatne dni urlopowe na B2B
  • Opieka medyczna - Luxmed
  • Wszystkie potrzebne pracy
  • Profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań biznesowych

Obowiązki:

  • Wsparcie techniczne dla klientów poprzez zdalny pulpit w ramach oprogramowania pomiarowego
  • Wykonywanie pomiarów na życzenie na maszynie CMM, skanerze, ramieniu pomiarowym
  • Organizowanie sesji szkoleniowych u Klientów
  • Prowadzenie szkoleń w Centrum DEMO oraz u Klienta na miejscu
  • Nadzór nad zapytaniami pochodzącymi od Klientów i raportowanie pracy w systemie CRM

  • Praca Gliwice
  • Inżynier Gliwice
  • Inżynier oprogramowania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714