Inwentaryzator
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Jeśli szukasz firmy, która stawia na innowacje i rozwój, dołącz do INNPRO!Jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem elektroniki użytkowej i nowych technologii, działającym na rynku od 2013 roku. Zaczynaliśmy od dystrybucji dronów, a dziś współpracujemy z ponad 250 markami i dzięki dynamicznemu rozwojowi stale rośniemy. Cenimy zaangażowanie, dlatego wspieramy rozwój zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w karierze. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie!

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji towarów w magazynie
  • Zliczanie i weryfikacja stanu towarów w porównaniu z danymi systemowymi
  • Raportowanie wyników inwentaryzacji do przełożonych
  • Dbałość o poprawność danych w systemach magazynowych
  • Wyjaśnianie niezgodności

Nasze wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to wymóg
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na kolektorze w systemie WMS

To oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • premię frekwencyjną 300 zł brutto oraz uznaniową do 600 zł brutto
  • możliwość rozwoju i awansu

  • Praca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584