Inwentaryzacje zagraniczne
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.
22. 8. 2024

Dołącz do zespołu naszych audytorów na stanowisku: Pracownik ds. InwentaryzacjiWyjazd Słowacja - terminy: 30.09-05.10.2024, 14.10-18.10.2024, 13.11-15.11.2024, 18.11-22.11.2024

Wymagamy:

  • Ukończonych 18 lat.
  • Dyspozycyjności w minimum dwóch wyżej wymienionych terminach.
  • Gotowości do podejmowania zleceń wyjazdowych.
  • Umiejętności dokładnego i szybkiego liczenia.
  • Konieczności odbycia szkolenia z obsługi skanera i obowiązujących w firmie procedur inwentaryzacyjnych (dotyczy również osób z doświadczeniem).

Twoje zadania będą obejmować:

  • Zliczanie oraz skanowanie kodów kreskowych umieszczonych na produktach przy użyciu skanera;
  • Pracę na terenie obiektów handlowych.

  • Stawka godzinowa 31,45 zł brutto;
  • Umowa zlecenie;
  • Dodatek za czas spędzony w podróży;
  • Dieta za każdą dobę podróży zagranicznej;
  • Gwarantujemy transport w obie strony oraz nocleg;
  • Możliwość skorzystania z wcześniejszej "wypłaty na życzenie” za pomocą aplikacji;
  • Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas;
  • Otwartą ścieżkę awansu na stanowisko Team Leader’a,
  • Możliwość uczestnictwa w kolejnych inwentaryzacjach zagranicznych lub krajowych.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567