Inwentaryzacje nocne - Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
RGIS
17. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do zespołu naszych audytorów na stanowisku:
Pracownik ds. Inwentaryzacji
Miejsce pracy: Łódź
UWAGA: Praca od września 2024
Praca ma charakter pracy dodatkowej / dorywczej. Grafik ustalamy na podstawie przesłanej wcześniej dyspozycyjności.
Twoje zadania będą obejmować:
- Zliczanie oraz skanowanie kodów kreskowych umieszczonych na produktach przy użyciu skanera.
- Udział w inwentaryzacjach, które odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku, rozpoczynają się między godziną 16:00 a 21:00, a kończą między 4:00 a 6:00 rano.
Wymagania:
- Ukończone 18 lat.
- Dyspozycyjność min. 3 dni robocze w tygodniu pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem w przedziale czasowym od godz. 18:00 do 4:00-6:00 rano.
- Gotowość do podejmowania zleceń wyjazdowych (również poza województwo).
- Umiejętność dokładnego i szybkiego liczenia.
- Mile widziane aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych.
Co oferujemy?
- Stawkę godzinową 30,08 zł brutto.
- Umowę zlecenie.
- Zapewniamy minimum 5 godzin pracy w ciągu jednego zlecenia.
- Możliwość skorzystania z wcześniejszej „wypłaty na życzenie” za pomocą aplikacji.
- Przy inwentaryzacjach wyjazdowych gwarantujemy transport w obie strony.
- Dodatek za czas spędzony w podróży.
- Szkolenia z obsługi skanera i obowiązujących w firmie procedur inwentaryzacyjnych (dotyczy również osób z doświadczeniem).
- Otwartą ścieżkę awansu na stanowisko Team Leader’a.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Prześlij swoje zgłoszenie w wiadomości SMS.
W treści wiadomości koniecznie wpisz:
Imię, Nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, Łódź, Lento, ilość dni roboczych dyspozycyjnych w tygodniu (między poniedziałkiem, a piątkiem).
Przykład: Jan Kowalski, 123456789, e-mail, Łódź, Lento, 3 dni.
(w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny)

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536