Inwentaryzacja przyrodnicza, Inspektor Terenowy, praca na wakacje
  • Kęty
Kęty, Kęty, małopolskie, Polska
Mateusz Biedka Matgab
14. 7. 2024

Firma Mateusz Biedka MATGAB działa na polskim rynku już od ponad 14 lat i zatrudnia obecnie kilkanaście osób w różnych branżach.Specjalizujemy się w kompleksowej kontroli metodą FOTO. Dotychczasowe realizacje można zobaczyć w naszych mediach społecznościowych.Aktualnie poszukujemy wszechstronnej i ambitnej osoby do pracy przy projekcie: Kontrole metodą FOTO 2024 na terenie województwa małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego, na stanowisko inspektor terenowy.

Obowiązki

  • Kontrola upraw działek rolnych polegająca na fotografowaniu za pomocą tabletu upraw działek rolnych wraz z zaznaczeniem kierunku fotografii, częściowo planowana jest praca z użyciem dronu.
  • Wszystkiego nauczymy.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe:
  • -geodezyjne, architektura krajobrazu,
  • -rolnicze, biologiczne,
  • -leśne, ochrona środowiska,
  • -florystyka, zielarstwo, ogrodnictwo,
  • -zootechnika, weterynaria.
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy
  • Orientacja w terenie: umiejętność poruszania się za pomocą ortofotomapy i GPS
  • Pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Posiadanie laptopa

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole
  • Bardzo wysokie zarobki, wynikające z ilości skontrolowanych działek,
  • Szkolenie
  • Ciekawą pracę przy realizacji projektu w obszarze dotacji UE, potwierdzone legitymacją ARiMR

  • Tablet i dron - do celów służbowych,
  • Transport-nie wymagamy własnego samochodu, ale jeśli masz auto za jego użycie oferujemy gratyfikację,
  • Zakwaterowanie,
  • System akordowy (sam jesteś sobie szefem),
  • Zatrudnienie w ramach umowy, na czas trwania projektu sierpień-wrzesień
  • Jeżeli piesze wędrówki i obcowanie z przyrodą to również wasza pasja to prosimy o przesyłanie swoich CV
  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119