Investment Banking Junior Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów, firmy inwestycyjnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy absolwentów lub studentów ostatnich lat z pierwszym doświadczeniem w branży finansowej, księgowości lub bankowości zainteresowanych stanowiskiem

Jeśli masz już więcej doświadczenia zawodowego w branży i interesują Cię rynki finansowe, zapraszamy do dołączenia do zespołu.

Twoje obowiązki:

  • Administrowanie i zarządzanie operacjami na platformie finansowej
  • Tworzenie i zarządzanie planami kompensacyjnymi klientów
  • Przygotowywanie raportów dla klientów
  • Stały kontakt z klientami (telefoniczny i mailowy)

Nasze wymagania:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w finansach, bankowości lub księgowości
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2+)
  • Bardzo dobra znajomość Excela (tabele przestawne, v-lookupy)
  • Wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub podobnej dziedziny preferowane
  • Podstawowa znajomość SQL/VBA będzie dodatkowym atutem

Benefity:

  • Ubezpieczenie medyczne
  • Karta lunchowa
  • Dofinansowanie do karty ZTM
  • Karta Multisport
  • Szkolenia dodatkowe
  • Możliwość pracy hybrydowej

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662