Inventory coordinator
  • Magnice
, Magnice, dolnośląskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA

  • Zarządzanie grupą pracowników CEVA (czas pracy, komunikacja, odprawy zmianowe, delegowanie zadań);
  • Kontrolowanie systemowych ruchów międzymagazynowych;
  • Wyjaśnianie bieżących niezgodności pomiędzy stanem magazynowym a faktycznym;
  • Codzienna kontrola danych stock dla całego magazynu;
  • Identyfikowanie i zgłaszanie problemów systemowych do odpowiednich działów wsparcia;
  • Dbanie o czystość w magazynie oraz utrzymanie standardów 5S;
  • Weryfikacja i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji;
  • Przygotowywanie odpowiednich raportów na zlecenie bezpośredniego Przełożonego;
  • Angażowanie się w opracowanie nowych rozwiązań i usprawnień w celu optymalizacji procesów.

KOGO SZUKAMY?

  • Minimum rok doświadczenia na w zarządzaniu zespołem pracowników;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • Obsługa komputera i MS Office (dobra znajomość MS Excel);
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, komunikatywność.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe;
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie;
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

109 035
19 836