Internetowy Przedstawiciel Handlowy poszukiwany!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
netpraca.pl
6. 6. 2024

Czy marzysz o pracy, która pozwoli Ci zarabiać ponad 13 000 PLN miesięcznie? Chcesz pracować zdalnie i otrzymywać prowizję za swoją efektywność? Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży online i wiesz, jak generować gigantyczną sprzedaż, mamy dla Ciebie idealną ofertę!
Twoje zadania:
Internetowa sprzedaż naszego kursu online w zamian za 10% prowizji od każdej sprzedaży.
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez różnorodne kanały online.
Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
Oferujemy:
Wynagrodzenie przekraczające 13 000 PLN miesięcznie!
Atrakcyjną prowizję 10% od każdej sprzedaży.
Konkursy z dodatkowymi nagrodami pieniężnymi, gadżetami oraz voucherami.
Dla najlepszego przedstawiciela - voucher od wakacje.pl o wartości 5000 PLN!
Pracę zdalną, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca na świecie.
Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojego harmonogramu.
Jak aplikować?
Nie wymagamy CV! Aplikuj, a my się z Tobą skontaktujemy.
Jeśli masz pasję do sprzedaży, potrafisz skutecznie promować produkty i generować wysokie wyniki sprzedażowe, aplikuj już teraz! Szukamy osób, które wiedzą, jak osiągać sukcesy i chcą dołączyć do naszego zespołu.
Nie czekaj - dołącz do nas i zacznij zarabiać już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080