International Key Account Manager (Pharma/Contract Manufacturing)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
SalesHR
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów : fabryki na terenie całej Europy związane z branżą farmaceutyczną - produkcja kontraktowa oraz sieci aptecznych (marki własne)
  • Ustalanie oraz negocjacja warunków umów handlowych
  • Regularne spotkania z kluczowymi klientami - rynek zagraniczny
  • Identyfikacja nowych kanałów sprzedaży
  • Analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • Optymalizacja procesów biznesowych w obszarze swoich odpowiedzialności
  • Budowa atrakcyjnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży międzynarodowej : najlepiej w branży farmaceutycznej gdzie klientem docelowym były fabryki / producenci
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (C1)
  • Kreatywność i samodzielność
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z klientem
  • Doświadczenie w tworzeniu i implementacji strategii sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą zespołów sprzedażowych
  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe w oparciu o B2B
  • dodatkowe comiesięczne prowizje
  • stacjonarno-hybrydowy model pracy z biura w Warszawie, bardzo sporadyczne podróże
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • rozpoznawalną markę działającą na terenie Polski
  • bardzo duże możliwości rozwoju - i w późniejszym czasie realny awans z utworzeniem działu sprzedaży międzynarodowej

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584