International Key Account Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
JUSTYNA SZOKALSKA JS CONSULTING
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • Aktywne uczestniczenie w tworzeniu strategii sprzedaży, jej realizację, zarządzanie portfelem klientów oraz rozwijanie nowych rynków
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Wspieranie i koordynowanie wdrożeń naszych produktów bezpośrednio u klientów
  • Efektywne wykorzystanie potencjału rynków
  • Współtworzenie nowych produktów i wprowadzanie ich na rynek we współpraca z innymi działami firmy

Wymagania stanowiska

  • Posiadasz rozwinięte umiejętności negocjacji i budowania długotrwałych relacji z Klientami (B2B)
  • Potrafisz reagować i przystosowywać się do zmian oraz zarządzać trudnymi sytuacjami w dynamicznie rozwijającym się sektorze
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w międzynarodowym środowisku - idealnie w branży telco bądź podobnym sektorze/ produkcie
  • Doświadczenie we wdrożeniach produktów technicznych u Klienta
  • Biegle komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim, znajomość innych języków będzie dużym atutem (np. hiszpański, francuski)
  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Jesteś kreatywny i otwarty na zagraniczne delegecje i udziały w konferencjach

Oferujemy

  • Wynagrodzenie:

    • 9000-12000 PLN
    • umowa dopasowana do Twoich preferencji - umowa o pracę lub umowa B2B
  •  Dodatkowo możesz liczyć na:

    ✨ benefity, m.in.:

    • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport.

    Jak wygląda rekrutacja? Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania:

    1. Zadzwoni do Ciebie Justyna

    2. Spotkasz się z naszym klientem

    3. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę, spodziewać się możesz oferty, w innym przypadku będzie telefon z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

  • Praca Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678