International Key Account Manager
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
HR Hub
7. 10. 2024

Lokalizacja:

Wrocław - stacjonarnie

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za rozwój marki na rynkach zagranicznych (dystrybutorzy, partnerzy)
  • realizacja planów sprzedażowych i wyznaczonych KPI
  • rozwój  sprzedaży u obecnych partnerów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • bezpośrednia bieżąca obsługa kluczowych klientów
  • wizyty u klientów/partnerów biznesowych
  • wdrażanie nowych produktów do ofert klientów
  • zarządzanie działaniami marketingowymi
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • znajomość j. angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
  • mile widziane doświadczenie w branży technologicznej
  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych i interpersonalnych
  • proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów
  • dyspozycyjność i czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciągły rozwój oraz pracę z najlepszymi menedżerami w branży
  • możliwość samodzielnego zarządzania podległymi rynkami
  • motywujący system wynagradzania
  • pełne wsparcie w realizacji powierzonych zadań i celów

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190