International Employment Specialist
  • Nowy Targ
Nowy Targ, Nowy Targ, Polska
MK JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Agencja Pracy MK Job poszukuje do swojego zespołu doświadczoną osobę na stanowisko: Specjalista ds. zatrudnienia międzynarodowegoJesteśmy międzynarodową Agencją, która od lat zajmuje się skutecznym łączeniem pracowników z pracodawcami. Zadowolenie Naszych Klientów oraz pracowników, którzy poprzez naszą agencję zdobywają pracę jest dla nas sygnałem, że wykonujemy swoją pracę - wzorowo!Jeżeli chcesz pracować z profesjonalistami, a przy tym rozwijać się i dzielić wiedzą oraz doświadczeniem - zapraszamy Cię do zespołu!

Zakres obowiązków:

-       Prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców

-       Naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

-       Naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, ppk i innych)

-       Naliczanie, sporządzanie i wysyłanie raportów do ZUS, US, GUS oraz PFRON

Wymagania stanowiska

-       Dobra znajomość języka angielskiego B2

-       Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

-       Doświadczenie w prowadzeniu spraw pracowniczych

Oferujemy

-       Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę

-       Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie

-       Dostęp do szkoleń oraz kursów

-       Prywatną opiekę medyczną

-       Niekorporacyjną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole

  • Praca Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210