Intendent
  • Konstancin-Jeziorna
Intendent
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Mazowieckie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do obowiązków intendenta należy prowadzenie gospodarki finansowej, materialnej i magazynowej stołówki oraz kuchni szkolnej.

WYMAGANIA:

O zatrudnienie może się ubiegać osoba, która:

  • Jest obywatelem polskim
  • Ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych
  • Posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku.
  • Nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia

    publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • Biegle obsługuje komputer.
  • Wykazuje umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność, dyspozycyjność, terminowość, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

OFERUJEMY:

Oferty prosimy przesyłać na adres ukryty pod przyciskiem "Aplikuj".

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238