Instruktorka Zajęć Pole Dance
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
rekrutacje
27. 7. 2024

Czy masz pasję do pole dance i chcesz dzielić się nią z innymi? Chcesz pracować w inspirującym i dynamicznym środowisku, które promuje zdrowie i fitness? Dołącz do naszego zespołu jako Instruktorka Zajęć Pole Dance!
Opis stanowiska:
Jako Instruktorka Zajęć Pole Dance będziesz odpowiedzialna za:
-Prowadzenie zajęć pole dance na różnych poziomach zaawansowania.
-Motywowanie i wspieranie uczestników w ich postępach.
-Tworzenie przyjaznej i inspirującej atmosfery na zajęciach.
-Dbanie o bezpieczeństwo i poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.
-Organizowanie pokazów i wydarzeń związanych z pole dance.
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne stawki, dostosowane do Twoich umiejętności i doświadczenia.
-Elastyczne godziny pracy: Możliwość dopasowania grafiku do Twoich potrzeb.
-Profesjonalne wsparcie: Dostęp do nowoczesnego sprzętu i materiałów szkoleniowych.
-Przyjazna atmosfera: Praca w inspirującym i wspierającym zespole.
Rozwój zawodowy: Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach.
Dołącz do naszego zespołu i dziel się swoją pasją z innymi! Czekamy na Ciebie!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584