Instruktor zajęć z podstaw tańca nowoczesnego i akrobatyki
  • Lesznowola
Lesznowola, Lesznowola, Mazowieckie, Polska
Paulina Ziąbrowska
2. 8. 2024

Ziąbrowska Move Academy to prężnie rozwijająca się firma działająca na terenie Lesznowoli, Ursynowa i na Wawrze. Oferujemy wyjątkowe warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania stałej podwyżki. Szukamy osoby kreatywnej, energicznej, pełnej pasji do sportu, która podejmie się prowadzenia zajęć z podstaw tańca nowoczesnego z dziećmi i młodzieżą na terenie Lesznowoli.
Obowiązki:
* Prowadzenie zajęć tanecznych na terenie Lesznowoli lub na Wawrze - wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu prowadzonych styli tańca
* Angażowanie się w organizowane przez klub wydarzenia sportowe, pokazy oraz zawody
* Udzielanie informacji w zakresie proponowanych przez firmę usług oraz jego promocja w mediach społecznościowych
* Otwartość i kreatywność w powierzonych zadaniach
* Zgłaszanie i rozwiązywanie spraw zgłaszanych przez klientów
* Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
* Badanie potrzeb klientów

Wymagania:
* Ukończony kurs instruktorski/trenerski z zakresu tańca nowoczesnego
* Zaświadczenie o niekaralności
* Prawo jazdy kategorii B
* Wiedza pedagogiczna, umiejętność pracy z drugim człowiekiem
* Empatia, chęć do pracy z dziećmi
* Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność i zaangażowanie
* Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
Oferujemy:
* Elastyczny grafik - pogodzenie nauki z pracą
* Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania podwyżki
* Szkolenia i wsparcie pozaszkoleniowe
* Otwarty i pozytywnie nastawiony zespół
* Możliwość prowadzenia własnych grup i zajęć indywidualnych
* Możliwość realizowania własnych projektów
 Naszym mottem jest szerzenie pasji do ruchu wśród dzieci na całe lata. Chcemy zapewnić Ci pozytywne środowisko pracy, w którym będziesz mógł się samorealizować oraz uwolnić swą kreatywność. Jeśli identyfikujesz się z tym hasłem napisz do nas!

  • Praca Lesznowola
  • Lesznowola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210