INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE)
  • Łódź
Łódź, Ćwiklińskiej 5a, 92-508 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
Stowarzyszenie Młodzieży i Osób z Problemami Psychicznymi, Ich Rodzin i Przyjaciół POMOST
20. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Podstawowe obowiązki:
– prowadzenie różnych form zajęć z zakresu terapii/terapii zajęciowej dostosowanych do możliwości uczestników tj. osób z niepełnosprawnością intelektualną, z zaburzeniami czynności psychicznych, autyzmem
– współpraca z zespołem aktywizująco - wspierającym przy opracowywaniu programu i planów aktywizująco - wspierających
– prowadzenie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem

Inne wymagania
Wymagania: - wykształcenie kierunkowe (kwalifikacyjne) - co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi
- kontaktowość i umiejętność pracy w zespole
- umiejętność obsługi komputera
Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku kreatywność w działaniu uzdolnienia plastyczne lub muzyczne

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Łódź
  • Instruktor Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190