Instruktor pilatesu
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
METAMORPHOSE PAWEŁ PONIECKI
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Konin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć pilates dla grup oraz klientów indywidualnych
  • Opracowywanie i dostosowywanie programów ćwiczeń do poziomu zaawansowania uczestników
  • Monitorowanie poprawności wykonywania ćwiczeń i korygowanie techniki uczestników
  • Udzielanie wskazówek i porad dotyczących zdrowego trybu życia i rehabilitacji ruchowej
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej uczestników zajęć oraz postępów ćwiczących

Nasze wymagania

  • Certyfikat ukończenia kursu pilates (możliwe dodatkowe przeszkolenie ze strony pracodawcy)
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia grupowych zajęć i indywidualnych
  • Dobra znajomość anatomii i biomechaniki ciała ludzkiego
  • Wysoka komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi i poziomami zaawansowania

To oferujemy

  • Dostęp do istniejącej bazy klientów
  • Praca w zespole całego centrum treningowo-rehabilitacyjnego
  • W pełni wyposażane sale treningowe do treningu pilates reformers
  • Sprzęt pilates: reformer basic + reformer Cadillac + trening na matach
  • Wraz z rozwojem pracy trenera prowadzenie dodatkowych zajęć treningu EMS

O nas

Centrum Treningu Personalnego Fizjoterapii oraz Dietetyki - Metamorphose, rozszerza swoją działalność o Studio Pilates Reformers & EMS. W Centrum Metamorphose pracujemy z osobami, których celem jest: poprawa składu ciała, powrót do sprawności po urazie/operacji, poprawa zdolności fizycznych oraz przygotowanie motoryczne sportowców i amatorów.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez PAWEŁ PONIECKI ELITE ATHLETES z siedzibą w: Jana Pawła II 72, 62-510 Konin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: metamorphose.konin@gmail.com.

  • Praca Konin
  • Instruktor Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087