Instruktor nauki jazdy kat B
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
GRAND STAR sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kształtowanie umiejętności praktycznych w zakresie nauki jazdy samochodem
  • Wyjaśnianie przepisów drogowych oraz zasad bezpieczeństwa i poprawnego manewrowania na drodze
  • Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy przez uczniów
  • Ocena postępów ucznia i przygotowanie go do egzaminu na prawo jazdy
  • Prowadzenie zajęć z pierwszej pomocy w razie wypadku lub sytuacji awaryjnych na drodze
  • Analiza techniki jazdy uczniów i udzielanie wskazówek dotyczących poprawy
  • Monitorowanie i ocena zdolności ucznia do prowadzenia samochodu w różnych warunkach drogowych
  • Dopasowywanie zajęć do potrzeb i umiejętności ucznia
  • Utrzymywanie profesjonalnego podejścia i zachowanie poufności informacji dotyczących uczniów
  • Zapewnienie właściwej konserwacji i bezpieczeństwa samochodów szkolnych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z uczniami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z lekcjami i postępami ucznia

WYMAGANIA:

Ważne uprawnienia instruktorskizaangażowanie i chęci do pracy w naszym OSK uczymy jeździć!

OFERUJEMY:

Premia od zdawalności kursantów za 1 razem

8-10h jazdy każdego dnia w zależności od potrzeb instruktora.

płacimy za nieobecności kursantów.

umowa o pracę, zlecenienie.

nie jesteś sekretarką biuro umawia kursantów.

  • Praca Warszawa
  • Instruktor Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509