Instruktor Kursów Specjalistycznych
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
SKK SCHOOL Sp. zo.o.
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy : Radom i okolice
Opis stanowiska: prowadzenie Kursów (zajęcia teoretyczne i praktyczne) z zakresu obsługi:
- wózków jezdniowych
- żurawi samojezdnych i wieżowych
- HDS
- suwnic
- podestów ruchomych
Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do pracy również popołudniami od poniedziałku do piątku
- gotowość do delegacji
- atutem będzie ukończony Kurs pedagogiczny i uprawnienia instruktora
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
- inicjatywa i zaangażowanie
- umiejętność pracy pod presją czasu
- współpraca z Sekretariatem
- prowadzenie dokumentacji szkoleniowo – edukacyjnej
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę w stabilnej firmie;
- możliwość osobistego rozwoju zawodowego;
- atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania i efektów pracy.