Instruktor Jogi
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Galeria Inspiracji Katarzyna B. Głowacka
20. 10. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć jogi dla różnych grup wiekowych i stopni zaawansowania
  • Opracowywanie i modyfikowanie programów treningowych dostosowanych do potrzeb uczestników
  • Udzielanie indywidualnych konsultacji i porad dotyczących technik jogi
  • Monitorowanie postępów uczestników i zapewnianie im wsparcia
  • Dbanie o bezpieczeństwo ćwiczących i prawidłowe wykonywanie asan

Nasze wymagania

  • Certyfikacja w zakresie jogi od uznanej organizacji
  • Doświadczenie praktyczne w prowadzeniu zajęć jogi
  • Znajomość anatomii i fizjologii ludzkiego ciała
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi i poziomami zaawansowania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalnych

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Długoterminowe perspektywy w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowym.

O nas

Instytut Emocji i Motywacji w sercu Bydgoszczy, to nowoczesne miejsce psychoterapii, w którym najważniejsze są takie wartości, jak: zaufanie, profesjonalizm i akceptacja.

Nasza oferta obejmuje: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię online dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży.

W instytucie odbywa się także psychoterapia grupowa

  • Praca Bydgoszcz
  • Instruktor Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699