Instruktor do prowadzenia szkolenia na F-Gazy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o.
4. 9. 2024

SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. to instytucja szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem, która świadczy również usługi edukacyjne, rekrutacyjne, księgowe. Obecnie, do naszego Ośrodka Szkolenia, poszukujemy INSTRUKTORA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ NA KURSIE Z ZAKRESU GAZÓW FLUOROWANYCH.
Obowiązki:
- prowadzenie szkoleń,
- współpraca przy opracowywaniu programów i materiałów szkoleniowych,
- przygotowywanie niezbędnej dokumentacji.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- wiedza teoretyczna i doświadczenie praktyczne zgodne z aktualnymi przepisami prawnymi,
- szeroka znajomość tematyki substancji kontrolowanych i fluorowanych gazów cieplarnianych,
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w w/w zakresie,
- rzetelność, terminowość.
Oferujemy:
- współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego i długofalowej współpracy,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich przez SYNERCOM USŁUGI WSPÓLNE Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”

  • Praca Katowice
  • Instruktor Katowice
  • Pracownik na wysokościach Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584