Instruktor Aqua Aerobiku
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
OŚRODEK SPORTU I REKREACJI M.ST.WARSZAWY W DZIELNICY URSUS
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć aqua aerobiku na pływalni
  • czuwanie nad bezpieczeństwem osób uczestniczących w zajęciach
  • dostosowanie zajęć do umiejętności i poziomu kondycji uczestników
  • zwracanie uwagi na przestrzeganie obowiązujących regulaminów

Nasze wymagania

  • ukończony kurs aqua aerobiku
  • umiejętność motywowania i angażowania uczestników
  • umiejętność stworzenia pozytywnej atmosfery
  • komunikatywność
  • sumienne i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • entuzjastyczne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • punktualność

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć aqua aerobiku

To oferujemy

  • pracę na umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • elastyczny czas pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w zgranym zespole
KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACYZgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Ursus, ul. K. Sosnkowskiego 3, 02- 495 Warszawa- reprezentowany przez Dyrektora (nr tel.: 22 250 19 01, adres e-mail: osir@osirursus.pl.2. W Ośrodku Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Ursus wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod numerem adresem e-mail: iod@osirursus.pl lub poczty tradycyjnej przesyłając na adres Administratora.3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.4. Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Pani/Pan na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.5. Przepisy prawa pracy: art. 221 Kodeksu pracy oraz rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej.6. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione na mocy przepisów prawa lub podmioty przetwarzające w imieniu administratora, na postawie zawartej umowy.7. Pani/Pana dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.8. W przypadku wyrażonej przez Pani/Pana zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 3 miesięcy.9. Ma Pani/Pan prawo do: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do usunięcia danych osobowych,10. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.12. Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym dane nie będą podlegały profilowaniu.

  • Praca Warszawa
  • Instruktor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690