Installation Account Manager / Opiekun klienta dla projektów “Instalacje Fotowoltaiki” - Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Solutions 30 jest liderem w swojej branży na rynku europejskim. W grupie Solutions 30 pracuje ponad 15 tysięcy inżynierów, którzy obsługują ponad 60 000 wezwań serwisowych dziennie. Działamy już w 10 krajach europejskich. Świadczymy usługi projektowania, budowy, instalacji oraz utrzymania. Od momentu założenia grupy w 2003 roku rozwijamy się dynamicznie zapewniając rozwiązania typu one-stop-shop w obrębie pięciu głównych branż: telekomunikacji stacjonarnej i mobilnej, energetyki, IT, bezpieczeństwa i handlu detalicznego.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

W Polsce grupa Solutions 30 działa od roku 2019 poprzez sieć ponad 1500 inżynierów terenowych świadcząc kompleksowe usługi w zakresie projektowania, budowy i utrzymania stacjonarnych sieci telekomunikacyjnych, a od roku 2021 również sieci mobilnych oraz rozwiązań dla energetyki. Od początku działalności w Polsce rozwijamy w tempie powyżej 30% rok/roku.

W związku z planami stworzenia i dynamicznego rozwoju linii biznesowej Instalacji Fotowoltaiki w zakresie pozyskania nowych klientów, instalacji i utrzymania fotowoltaiki grupa poszukuje obecnie kandydatów na opiekuna klienta na terenie Polski.

Lokalizacja: Gdańsk

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie na rynku fotowoltaiki
  • znajomość rynku producentów oraz potencjalnych klientów
  • udowodnionych umiejętności sprzedażowych
  • odpowiedzialność za cały proces biznesowy: pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz nadzór nad realizacją prac instalacyjno-budowlanych oraz utrzymaniowych
  • otwartość na nowe wyzwania oraz myślenia poza schematami
  • umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • możliwość stania się jedną z kluczowych osób dla rozwoju nowej linii biznesowej w Polsce
  • pracę pełną wyzwań na rzecz jednej z najszybciej rozwijających się firm usługowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwości awansu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dużą samodzielność w działaniu
  • adekwatne narzędzia pracy

  • Praca Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Key Account Manager Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Opiekun Gdańsk
  • Opiekun Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202