Instalator (Wod-Kan., C.O., Gaz)
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie modernizacji, konserwacji oraz napraw w zakresie urządzeń i instalacji Proponowanie nowych rozwiązań m.In. systemów grzewczych, sanitarnych, sprężonego powietrza Udziałem w planowaniu remontów, modernizacji. Prace monterskie WYMAGANIA: Wykształcenie zawodowe, kierunkowe Doświadczenia w zakresie wykonawstwa oraz modernizacji instalacji wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych, cieplnych, gazowych, wentylacyjnych, pneumatyki Umiejętności czytania rysunków technicznych Mile widziane uprawnienia G2, G3 w zakresie eksploatacji i dozoru Mile widziane inne umiejętności wspomagające prace techniczne np. uprawnienia na wózki widłowe Mile widziane umiejętność spawania gazami technicznymi OFERUJEMY: Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.In. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, karty przedpłacone, premia świąteczna) Atrakcyjne dodatki płacowe Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny Ubezpieczenie grupowe Pracowniczy Program Emerytalny Benefity dla dzieci pracowników (karty podarunkowe, paczki mikołakjowe)

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392