Instalator Systemów Zabezpieczenia Technicznego
  • Tarnobrzeg
Tarnobrzeg, Tarnobrzeg, podkarpackie, Polska
P.W. Karabela Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Obowiązki

  • wykonawstwo, przeglądy i konserwacje instalacji systemów SSWiN, CCTV, SKD;
  • przyłączanie systemów do stacji odbiorczej USI, zapewnienie sprawności bazy monitorującej;
  • bieżącą współpracę z kontrahentami w zakresie zainstalowanych systemów alarmowych

  • wykształcenie kierunkowe średnie techniczne elektroniczne (mile widziane wyższe
  • wiedza z zakresu instalacji SSWiN, CCTV, SKD;
  • min. 2 lata doświadczenia w instalacji systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność;

Zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie bezpośrednią podległość kierownikowi Zespołu Zabezpieczeń Technicznych umowę o pracę możliwość rozwoju zawodowego nowoczesne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: lub o kontakt telefoniczny 15 822 28 22 w. 212,254 w godzinach od 7:30 do 15:30.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Tarnobrzeg
  • Tarnobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448