Instalator Systemów Zabezpieczeń
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
SOTER Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Lokalizacja: Kolbuszowa, Mielec, Rzeszów
Zakres obowiązków
- montaż instalacji systemów ochrony technicznej (CCTV, SSWiN, KD, SSP, DSO),
- diagnoza oraz usuwanie bieżących awarii,
- przeprowadzanie konserwacji, przeglądów urządzeń niskoprądowych.
Nasze wymagania
- wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub podobnym,
- rzetelne wykonywanie powierzonych prac,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m,
- prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy
- pracę w dużej i stabilnej organizacji,
- możliwość rozwoju w ramach szkoleń,
-- pełne wsparcie techniczne i merytoryczne,
- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- do dyspozycji: samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045