Instalator systemów HVAC i sanitarnych
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, Silesian Voivodeship, Polska
NOWREM GROUP Daniel Łata sp.k.
4. 9. 2024

Wynagrodzenie do negocjacji – adekwatne do posiadanego doświadczenia,

kwalifikacji i umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis instalacji HVAC, wodno-kanalizacyjnych i c.o.
  • Wykonywanie i renowacja istniejących instalacji sanitarnych i HVAC.
  • Utrzymanie i konserwacja urządzeń oraz instalacji.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie w montażu instalacji (klimatyzacja, wentylacja, wod.-kan., c.o.).
  • Znajomość branży sanitarnych i HVAC.
  • Umiejętność interpretacji schematów i obsługi narzędzi specjalistycznych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Preferowane dodatkowe kwalifikacje jak uprawnienia energetyczne SEP, certyfikaty branżowe.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny i możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Narzędzia pracy, telefon i samochód służbowy.
  • Karta Multisport.

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567