Instalator systemów GPS
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
widziszwszystko sp. z.o.o
13. 9. 2024

Firma widziszwszystko Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie usługi satelitarnego monitorowania pojazdów - system widziszwszystko.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.widziszwszystko.pl

Dołącz do nas jako:

Twój zakres obowiązków:

  • Instalacja urządzeń GPS, sond paliwa, czujników,
  • Integracja urządzeń: tachografy, nadajniki, urządzenia zewnętrzne,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla działu serwisu
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy,
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane,
  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności.

Nasze wymagania:

  • Niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej (pojazdów osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych),
  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w montażach systemów GPS.

To oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się branży,
  • Elastyczną formę współpracy,
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
  • Premię świąteczną,
  • Inne benefity ustalane indywidualnie z Przełożonym.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Instalator Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584