Instalator systemów Audio Wideo (AV)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
STORK AV sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować?

  • Przestrzeganie zasad BHP: Udział w szkoleniu i testach z zakresu bezpieczeństwa pracy, w tym prac na wysokości powyżej 3 metrów (czasami prace mogą być wykonywane przy użyciu rusztowań).

  • Praca z dokumentacją projektową: Czytanie, zrozumienie i realizacja wymagań zawartych w dokumentacji projektowej na obiekcie.

  • Montaż systemów audio i wideo: Podłączanie, konfiguracja i montaż sprzętu (głośniki, monitory, ściany wideo, projektory).

  • Praca z narzędziami: Używanie wkrętarki, młota udarowego, multimiernika, lutownicy i innych narzędzi do montażu i diagnostyki.

  • Praca z mocowaniami i materiałami: Montaż sprzętu i tras kablowych na różnych powierzchniach z zastosowaniem odpowiednich elementów mocujących.

  • Lutowanie i zaciskanie złączy: Lutowanie (XLR, RCA, TS/TRS) i zaciskanie złączy (RJ45, BNC).

  • Montaż i instalacja szaf RACK: Montaż, instalacja oraz zarządzanie okablowaniem w systemach RACK.

WYMAGANIA:

Kogo szukamy?

  • Aktywnego i pozytywnego: Kandydata, który z entuzjazmem podchodzi do swojej pracy i nie boi się fizycznych wyzwań.

  • Ciekawskiego i żądnego nowej wiedzy: Osoby, która dąży do ciągłego rozwoju, poznawania nowych technologii i metod w dziedzinie montażu.

  • Proaktywnego: Specjalisty, który potrafi samodzielnie podejmować decyzje i proponować pomysły na usprawnienie procesów pracy.

  • Zdolnego do rozwiązywania niestandardowych problemów: Kandydata, który nie boi się trudnych i nietypowych sytuacji oraz potrafi znaleźć skuteczne rozwiązania.

  • Odpowiedzialnego za swoje wyniki: Osoby, gotowej odpowiadać za jakość wykonanej pracy i dotrzymywanie terminów.

  • Lubiącego pracować rękami: Prawdziwego mistrza swojego fachu, który czerpie przyjemność z pracy z narzędziami i tworzenia czegoś własnymi rękami.

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

  • Rozmaita praca w najciekawszej branże z nowoczesnym sprzętem audio i wideo.

  • Konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie z możliwością premii. Wysokość wynagrodzenia zależy od twoich umiętności.

  • Oficjalne zatrudnienie i pełny pakiet socjalny (zgodnie z wybraną formą umowy).

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji na koszt firmy.

  • Realną możliwość rozwoju kariery.

  • Zapewnienie niezbędnej odzieży roboczej i narzędzi.

  • Grafik pracy 5/2 po 8 godzin; czasami mogą wystąpić nadgodziny, ale staramy się ich unikać.

  • Transport służbowy do wyjazdów na obiekty (FIAT SCUDO 2023 brygadowy).

  • Praca w pozytywnym zespole.

  • Darmowa kawa, herbata, woda.

  • Praca Warszawa
  • Instalator Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116