Instalator / Serwisant systemów Zabezpieczeń CCTV/SSWiN
  • Żmigród
Żmigród, Żmigród, Dolnośląskie, Polska
Kromex Mateusz Kromka
23. 8. 2024

Firma KROMEX SECURITY zajmuje się projektowaniem, montażem i konserwacją elektronicznych systemów zabezpieczeń. Naszą specjalizacją są instalacje: telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, systemów p.poż. kontroli dostępu.
Poszukujemy pracownika na stanowisko instalator / serwisant systemów zabezpieczeń, zatrudnienie od zaraz.
Zatrudnienie początkowe na umowę zlecenie na okresie próbnym wynoszącym 3 miesiące, później umowa o pracę na czas nieokreślony.
Chętnie przyjmiemy osoby z małym doświadczeniem, ale posiadające wiedzę i zainteresowane tematyką elektronicznych zabezpieczeń mienia, oraz chcące się dalej szkolić w zakresie systemów zabezpieczeń.
Umowa zlecenie na okresie próbnym wynoszącym 3 miesiące, później Umowa o pracę na cały etat w godzinach 8-16, pon. - pt.
Praca na terenie całego kraju (możliwe delegacje). Działamy głównie na terenie Dolnośląska i Wielkopolski.
Oferujemy:
- stabilność zatrudnienia oraz pracę w kameralnym i przyjaznym zespole,
- możliwość uzyskania uprawnień oraz poszerzania wiedzy w zakresie SSWiN i CCTV.
- Ubezpieczenie grupowe.
- Benefity.
Zakres obowiązków:
- wykonywanie instalacji kablowych (niskie prądy) do systemów zabezpieczeń: SSWiN, CCTV, KD, P. POŻ.;
- montaż i programowanie urządzeń;
- prace serwisowe - konserwacje i awarie.
- montaże nadajników EBS na potrzeby naszej stacji monitoringu.
Opis wymagań:
- wykształcenie zawodowe - elektryk, elektronik, informatyk i pokrewne,
- brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości,
- obsługa elektronarzędzi,
- zdolności manualne, techniczne,
- pracowitość, staranność,
- bezkonfliktowość, umiejętność pracy w zespole,
- WYMAGANE: prawo jazdy kat. B.
- Mile widziane: uprawnienia SEP, doświadczenie na podobnym stanowisku.
Więcej informacji można uzyskać przez formularz kontaktowy: @ lub telefonicznie w godz. 8-16.

  • Praca Żmigród
  • Serwisant Żmigród
  • Serwisant Nowy Żmigród
  • Żmigród - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584