Instalator - Serwisant systemów alarmowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Juwentus Serwis sp. z o.o.
21. 9. 2024

Ochrona Juwentus – to firma, która od ponad 30 lat działa stabilnie na polskim rynku w branży ochrony i bezpieczeństwa. Z myślą o naszych klientach i pracownikach, cały czas się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Instalator/ Serwisant systemów alarmowych.

Zadania przed Tobą:

  • montaż systemów zabezpieczeń elektronicznych
  • serwis, przeglądy i konserwacje systemów

Kogo poszukujemy:

  • osób z doświadczeniem w branży elektrycznej, instalacyjnej lub budowlanej
  • osób zaangażowanych i odpowiedzialnych
  • osób dokładnych i dbających o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • osób z czynnym prawem jazdy kat. B
  • osób z uprawnieniami elektrycznymi i wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.

Co oferujemy:

  • stabilną pracę w dużej firmie
  • wynagrodzenie od 5500 zł netto w zależności od doświadczenia plus prowizja od wykonanych prac
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy, komputer i narzędzia
  • instalatorskie
  • pakiet opieki medycznej​

  • Praca Warszawa
  • Instalator Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116