INSTALATOR - MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH
  • Bytom
Bytom, Hlonda 103, 41-933 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
ELWICO SPÓŁKA CYWILNA K. ŚMIESZKO, B. MĘDREK - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH
22. 10. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Budowa i konserwacja instalacji wewnętrznych telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych
Montaż i konserwacja urządzeń oraz elementów aktywnych instalacji abonenckiej
Uruchamianie usług dla klientów zgodnie z wytycznymi
Spawanie włókien kabli światłowodowych
Diagnozowanie i naprawa usterek w sieciach teletechnicznych
Współpraca z klientami oraz zespołem technicznym

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie podstawowe, znajomość podstaw budowy instalacji elektrycznej, zdolność do pracy na wysokościach oraz w trudnych warunkach terenowych, doświadczenie w instalacji i konserwacji sieci teletechnicznych, umiejętność posługiwania się narzędziami i sprzętem do instalacji teletechnicznych, znajomość standardów i przepisów związanych z instalacjami teletechnicznymi, znajomość podstaw budowy instalacji elektrycznej, zdolność do pracy na wysokościach oraz w trudnych warunkach terenowych, sprawność manualna i umiejętność czytania schematów technicznych, prawo jazdy kat. B (warunek konieczny), komunikatywność

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Bytom
  • Instalator Bytom
  • Technik urządzeń sanitarnych Bytom
  • Monter Bytom Odrzański
  • Monter Bytom
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bytom
  • Specjalista ds. kadr i płac Bytom
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bytom
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bytom
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bytom
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699