INSTALATOR-MONTER POMP CIEPLA, C.O., C.W.U.
  • Dabrowa Gornicza
Dąbrowa Górnicza, Dabrowa Gornicza, Silesian Voivodeship, Polska
EKO HELIOS DARIUSZ ZIELIŃSKI
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż/podłączenie pomp ciepła

  • montaż instalacji ogrzewania podłogowego

  • montaż instalacji wentylacji mechanicznej

  • wykonywanie podłączeń hydraulicznych i elektrycznych, zgodnie z wymogami producenta urządzenia oraz obowiązującymi przepisami i standardami

  • uruchomienia urządzeń, testowanie i sprawdzanie poprawności ich działania, programowanie ich pracy

  • wykonywanie przeglądów technicznych i serwisowych montowanych urządzeń

WYMAGANIA:
  • preferowane doświadczenie w zakresie montażu pomp ciepła (istnieje możliwość przyuczenia, w przypadku osób z predyspozycjami technicznymi i chęciom do pracy)
  • mile widziane doświadczenie z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego/ wentylacji mechanicznej/hydrauliki
  • znajomość podstawowych zasad hydrauliki
  • umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • możliwość zdobycia, rozszerzenia umiejętności w zakresie montażu nowoczesnych technik grzewczych OZE

  • możliwość rozwoju zawodowego – uczestnictwo w szkoleniach i kursach

  • przyjazne środowisko pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Instalator Dąbrowa Górnicza
  • Monter Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075